איך לבצע ניקוי שטיחים מקיר לקיר?

אם יש לכם שטיחים מקיר לקיר בבית או במשרד, אתם בוודאי יודעים עד כמה הניקוי היא משימה קשה ומורכבת במיוחד שלא ניתן לנייד אותם לניקיון. לכן על מנת לבצע ניקוי שטיחים בצורה יעילה ומקצועית יש להיעזר בשירותי ניקוי שטיחים מקיר לקיר. עם ניקיון מקצועי ויסודי במיטב חומרי הניקיון והמכשור החדיש ניתן לנקות את השטיחים שלכם לעומק בצורה הטובה ביותר. ניקוי זה יגרום לשטיחים שלכם להיראות פרשים וחדשים.

ניקוי שטיחים מקיר לקיר- כי הניקיון מתחיל מהיסוד

עם ניקוי שטיחים מקיר לקיר באמצעות חברה מקצועית תוכלו לנקות את השטיחים שלכם ביסודיות רבה, מה שיקנה לשטיח שלכם מראה מבריק, רענן וחדיש. מוצרי הניקוי האיכותיים ביותר בשוק בשילוב מכונות ניקוי חדישות ומתקדמות, יגרמו לשטיח שלכם להיראות חדש. הניקוי הוא חובה כל תקופה מסוימת וזאת על מנת לנקות באופן יסודי ועמוק ולהוציא את כל הלכלוך, אבק ובקטריות שהשטיח צבר עם הזמן.

למה יש צורך בניקוי שטיחים מקצועי מקיר לקיר?

הצורך ניקוי שטיחים מקיר לקיר מתבצע אחת לתקופה, כאשר השטיחים צברו אבק, לכלכוך ובקטריות עמוק מתחת לפני השטח, כך שלא ניתן לראות את הלכלוך. באמצעות ניקוי שטיחים אשר נעשה באמצעות חברה מקצועית, ניתן לחדור לשכבות העמוקות ביותר בשטיח ולנקות אותו ביסודיות רבה, כך שבסיומו של תהליך לא נשאר שום לכלוך, כתמים או אבק בתוך השטיח. כמו כן, על מנת לנקות את השטיחים יש צורך לאבחן את סיב השטיח, רמת הבלאי, השחיקה וגיל השטיח ובהתאם לנתונים אלה להתאים את ניקוי השטיח.

ביצוע ניקוי שטיחים מקיר לקיר

כיצד מתבצע הניקוי?

תהליך ניקוי השטיחים מקיר לקיר מתבצע באמצעות שילוב תכשירי ניקוי ומכונות ניקוי. בתחילה שואבים את כל האבק שיש על השטיח, לאחר מכן מנקדים באמצעות חומרי הניקוי את השטיח עצמו, חומרי הניקוי חודרים אל תוך השכבות העמוקות של השטיח ומנקים אותו באופן יסודי, במהלך הניקוי במידה ויש כתמים בשטיח מרססים תרסיס נגד כתמים ושומן ולאחר מכן משתמשים במכונות הניקוי על מנת להחדיר את חומרי הניקוי טוב יותר בתוך השטיח עצמו. בסיום הניקוי מתקבלים שטיחים נקיים, רעננים ומבריקים ממש כמו שטיחים חדשים הודות לטיפול בשטיחים. ישנם שטיחים דהויים שאחרי ניקוי קשה לזהות אותם בגלל שהם נראים ממש כמו חדשים, הודות לניקוי היסודי שגורם לשטיח להיראות רענן יותר ולא דהוי כפי שהיה. אם אתם רוצים לחסוך כסף בקניית שטיחים חדשים, אתם חייבים לבצע ניקוי שטיחים מקיר לקיר.

תחזוקת שטיחים מקיר לקיר

לאחר הניקוי המקצועי שביצעתם בשטיחים שלכם בבית, מגיע השלב בו עליכם לשמור על תחזוקת השטיחים ומה זה אומר? תחזוקת שטיחים אומרת שיש לבד מדי שבוע את השטיחים בעצמכם על מנת לשמור על תוצאות ניקוי השטיחים המקצועי שעשו לכם. כלומר לשאוב את האבק והלכלוך משטיחי הקיר באמצעות שואב אבק אשר מותאם לכך, ובמידת הצורך אם יש לכם כתמים להשתמש במסיר כתמים על מנת להוריד את הכתמים בשטיח. חשוב שתיזהרו מרהיטי מתכת שונים שלא ישאירו לכם סימני חלודה על שטיח. במידה ויש לכם רהיטי מתכת חשוב לשים נייר כסף אשר חוצץ ביניהם, וזאת על מנת שהשטיחים שלכם לא יפגעו במהלך הניקוי. עוד דבר חשוב זה לפני הניקוי של השטיחים להוציא חפצים שונים כגון: מטבעות, מסמרים, חוטים ועוד על מנת לא לפגוע בשואב האבק שלכם. את האבק יש לשאוב באמצעות פיית הצינור של שואב האבק וכך גם בפנלים במידה הם עשויים משטיח. שימוש בחומרי ניקוי בהתאם להוראות היצרן, יקנו לשטיחים שלכם מראה נקי ורענן יותר. חשוב שתקפידו לתחזק את השטיחים שלכם כל שבוע על מנת שתוכלו לראות תוצאות.