טיפים לניקוי שטיחים מקיר לקיר

כולנו יודעים עד כמה הטיפול בשטיחים מקיר לקיר מצריך זמן רב וכסף. אך שמדובר על השטיחים שלנו ועל תקופה ארוכה ללא ניקוי יסודי, יש צורך לבצע ניקוי יסודי לעומק באמצעות חברה לניקוי שטיחים וזאת על מנת להיפטר מהאבק, לכלוך ובקטריות שונות אשר נאגרו בשטיחים עם הזמן. החברה מנקה את השטיחים באמצעות מיטב חומרי הניקיון הטובים ביותר ובשילוב מכונות מתקדמות. על מנת שתוכלו ליהנות מהשטיחים שלכם לאורך זמן רב ולשמור על ניקיונם חשוב שתקפידו ליישם כמה טיפים או את כולם ובכך תחסכו כסף וזמן.

שאיבת אבק באופן קבוע

שאיבת אבק מהשטיחים באופן שוטף היא פעולה חשובה ונחוצה בניקוי שטיחים מקיר לקיר אך אינה מספקת. על מנת למשור על השטיחים שלכם מקיר לקיר במצב טוב ולאורך זמן חשוב להקפיד על ניקוי באופן קבוע ואף מדי פעם לעשות ניקוי עמוק. הניקוי העמוק יפטר מהאלרגנים, אבק ובקטריות שהצטברו בשטיחים עם הזמן, הניקוי כולל מכשור מקצועי וחומרי מניקוי אשר יכולים להסיר כתמים עקשנים ביותר מהשטיח.

טיפים ניקוי שטיחים מקיר לקיר

ניקוי עמוק להחזרת הרעננות

הקפדה על ניקוי עמוק לשטיחים מקיר לקיר תעזור לכם להחזיר את הרעננות של השטיחים, צבע והחיות של השטיחים וכך השטיח שלכם יישאר עמיד לאורך שנים רבות.

יש להימנע משאיבה בעוצמה גבוהה

שאיבה בעוצמה גבוהה עלולה לשאוב פרנזים או קאנטים של השטיח ולגרום לנזקים. הפרנזים או הקאנטים עלולים להיתפס במברשת השואב ולהיקרע. לכן התחילו תמיד בעוצמה נמוכה או בינונית.

השתמשו בתרסיס להמסת כתמים

שימוש בתרסיס להמסת והסרת כתמים מהשטיח, עשוי לעזור לכם מאוד בניקוי שטיחים מקיר לקיר. הקפידו להשתמש אך ורק ע"פי הוראות היצרן אשר מופיעות על גבי המוצר עצמו.

רכישה או השכרת מכונה לניקוי שטיחים

עם מכונה מקצועית לניקוי שטיחים מקיר לקיר תוכלו לנקות בקלות רבה את השטיחים שלכם ביסודיות רבה. נקו כל החדר בצורה יסודית ולעומק על מנת לא ליצור הבדלי גוונים בין האזורים שנוקו לשאר החדרים.