כל מי שמחליט להתקין שטיחים מקיר לקיר בחדרים, בחללי הבית השונים או במשרדים, לוקח ודאי בחשבון את העובדה שיש צורך להשקיע בתחזוקת השטיחים – כאשר פעולות התחזוקה מתבצעות בעיקר סביב הנושא של ניקוי השטיחים.
אז כמובן שפעולת שאיבת האבק תוך שימוש בשואב איכותי, היא פעולה המהווה סוג של חובה עבור כל מי שיש לו שטיחים מקיר לקיר – כאשר ההמלצה היא לחזור על הפעולה על בסיס יומיומי או לפחות בתדירות של כל יומיים שלושה.
אך כאשר מדובר בהליך ניקוי שטיחים מקיר לקיר, פעולת שאיבת האבק איננה מספקת לבדה ובכדי לשמור על ניקיונם כמו איכותם של השטיחים בצורה הטובה ביותר, חשוב לבצע פעולת ניקוי מקיפות ואיכותיות, אך לכל תקופת זמן.
ניקוי יסודי של שטיחים מקיר לקיר, יסייע להיפתר מכל אותם הגורמים אשר עלולים לגרום לאלרגיות כמו בקטריות.
הדרך הטובה ביותר להבטיח ניקוי עמוק ויסודי היא באמצעות פנייה לחברת ניקיון מקצועית המתמחה באופן פרטני בניקוי שטיחים מקיר לקיר.

תחזוקת שטיחים מקיר לקיר

התאמת הניקוי לסוג השטיח

בכדי לשמור על איכותם של שטיחים מקיר לקיר לאורך זמן, חשוב להתאים את פעולת הניקיון המקצועית לסוג השטיח תוך שימת דגש על פרמטרים כגון: החומרים ממנו השטיח עשוי, גיל השטיח וכדומה.
חברת ניקיון מקצועית המתמחה בתחום, תדע לתכנן את הניקיון כך שיתאים באופן פרטני לשטיח.
כמובן, שיש לקחת בחשבון כי פעולת ניקוי יסודית של שטיחים מקיר לקיר, מצריכה נקיטה בפעולות מורכבות – ברוב המקרים על גבי השטיח ממוקמים רהיטים וחפצים גדולים אחרים, בכדי לנקות את השטיח באופן יסודי יש לפנות את כל אותם הפריטים, לבצע את הניקיון ועם סיום העבודה להחזיר את אותם הרהיטים וחפצים למקומם.

כיצד מתבצע ניקוי שטיחים מקיר לקיר


ניקוי מקצועי של שטיחים מקיר לקיר מתבצע באמצעות מכונת ניקוי ייעודית מקצועית ועל ידי שימוש בחומרי ניקוי איכותיים המותאמים באופן פרטני לסוג השטיח.
פעולת ניקוי מקצועית אמורה גם לטפל בכתמים עקשניים שהצטברו עם הזמן על גבי השטיח וגם לנקות באופן יסודי ומעמיק את השטיחים מאבק ומשאר לכלוכים.
בתום פעולת הניקוי ניתן ליהנות לא רק משטיח שהינו נקי, אלא גם מריחות נעימים – בתום פעולת הניקוי חשוב להמתין עד לייבוש מוחלט של השטיח בכדי למנוע מצבים של עובש – כמובן, שאם הניקיון מתבצע על ידי חברה מקצועית ומנוסה, ניתן להיות רגועים בידיעה שהתוצאה שתתקבל תענה על כל הציפיות, הדרישות והצרכים.